GÖZDE METAL PLASTİK KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 2001 yılında 4 kalıp ustası kardeş tarafından kuruldu. Gözde Metal Plastik Kalıp olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 2003 yılının başında plastik atölyemizi kurduk, gelişen süreç içerisinde makine parkurumuzda yaptığımız iyileştirmeler sayesinde bugünün şartlarında teknolojiyi takip ederek gerek makine, gerek makinelere bağlı takım, aparat, ek cihazların en gelişmişlerini kullanarak sektöre hizmet vermektedir.

Başta plastik kalıpları olmak üzere, zamak kalıbı, alüminyum kalıpları, bakalit ve çekme kalıpları üretiminde yılların getirmiş olduğu tecrübeyi birleştirerek müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her konuda eksiksiz hizmet vermektedir.

Bugüne kadar otomotiv, elektrik, elektronik, beyaz eşya, bijuteri, inşaat, mobilya gibi sektörlere sorunsuz %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam eden Gözde Metal Plastik Kalıp ülkemizde yapılan kalıp ve plastik fuarlarına da katılarak kalitesini ve gücünü ortaya koymuştur. Son olarak İndustry 2007 fuarındaydık. Deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla, siz değerli müşterilerimize uzun ömürlü, kaliteli ve sağlıklı kalıplar ve bu kalıplara bağlı seri üretim plastik ürünler üretmek için çalışmaya devam edeceğiz.

REFERANSLARIMIZ

KALYON PLASTİK SAN.TİC. AŞ  (KALPEN)
FAMEKA İNŞAAT. PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ
GÜNER PLASTİK KALIP SAN.LTD ŞTİ
DOĞAN FALKE  KABLO KORUMA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
ALTUN ELEKTİRİK DIŞ TİC.SAN LTD ŞTİ
ATOM ELEKTİRİK İMALAT İNŞAAT SAN.TİC LTD ŞTİ
ÖZ ALTUN ELEKTİRİK SAN TİC LTD ŞTİ
ALKAN OTOMOTİV SAN TİC LTD ŞTİ
GÜVENER PLASTİK VE KALIP SAN TİC LTD ŞTİ
ELTOS EL ALETLERİ  SAN TİC LTD ŞTİ
PAN FİLM  VE PİL SAN AŞ
HARUN KULP SAN TİC LTD ŞTİ
GEZSAN ELKTİRİK SAN TİC LTD ŞTİ

Gözde Metal Kalıp Plastik 2008 © Tüm Hakları Saklıdır Design By Hakan Alptekin